logo beta system

امروزه اهمیت پیاده سازی و استفاده از سیستم های ERP برای کسی پوشیده نیست و همه سازمان های پیشرو از مزایای منحصر به فرد این سیستم بهره می برند. نرم افزار مدیریت منابع سازمانی SAP ERP به تجارت های کوچک و بزرگ کمک می کند تا فرآیندهای خود را ساده سازی کرده و بطور کامل تمام بخش های مختلف کسب و کار خود را، از فروش تا حسابداری مدیریت نموده و برنامه ریزی های لازم را برای دستیابی به توسعه و بهره وری بیشتر انجام دهند.

تغییرات فناوری موجب دگرگونی در روش های کاری سازمان می شود و هر تغییری، كسب دانش و مهارت های جدید را ضروری می‌سازد از طرف دیگر اعتبار سیستم های SAP به صورتی است که 91 درصد از 2000 شرکت اول دنیا از سیستم های SAP استفاده می نمایند. در نتیجه آموزش در این حوزه به یکی از نیازمندی های رو به رشد در همه صنایع تبدیل شده است و افراد برای ارتقاء شغلی و توسعه فردی به این آموزش ها نیازمند هستند. گاهی اوقات، رشد فردی، داشتن انگیزه، تخصص و پرهیز از ركود افراد، عامل اساسی كسب دانش می‌شود و در نهایت هرچه دانش و مهارت های كاركنان با نیازهای جامعه و سازمان، پیشرفت های علمی و تغییرات فناوری، هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد، درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان بالاتر می‌رود. در همین راستا، شرکت بتا سیستم با در اختیار داشتن مدرسین مجرب و با سابقه در تمامی حوزه های SAP ERP و با توجه به به نوع مخاطبین، اقدام به آموزش نیروهای متخصص برای استفاده از این نرم افزار نموده است.

شرکت بتا سیستم معتقد است که آموزش، تاثیر مستقیم بر کاهش ریسک و هزینه انتخاب ERP، پیاده‌سازی و پشتیبانی از سیستم دارد. فلذا در همین راستا، طرح آموزشی خود را در 3 فاز زیر ارائه می دهد :
آشنایی اجمالی در رابطه با محصول SAP ERP به منظور کمک به تصمیم گیران سازمان و یا علاقه مندان ورود به این حوزه در جهت انتخاب مناسب و صحیح می باشد. برای شرکت در دوره های رایگان آموزش مقدماتی SAP ERP Overview لطفا از طریق فرم انتهای صفحه ثبت نام نمایید.
مدیران ارشد، مدیران میانی، مدیران پروژه، اعضا تیم پروژه و کارشناسان IT، افرادی که قصد مهاجرت شغلی دارند، افرادی که قصد ورود به این حوزه کاری را دارند، کارمندانی که بدنبال ارتقاء شغلی می باشند.
این دوره آموزشی در جلسات دو ساعته زمانبندی شده است.
در این دوره فرآیندهای استاندارد SAP ERP در هر ماژول آموزش داده می شود. برای شرکت در دوره های آموزش های استاندارد ماژول های SAP ERP لطفا از طریق فرم انتهای صفحه ثبت نام نمایید.
مدیران ارشد، مدیران میانی و اعضا تیم پروژه در حوزه تخصصی مرتبط، افرادی که قصد مهاجرت شغلی دارند، افرادی که قصد ورود به این حوزه کاری را دارند، کارمندانی که بدنبال ارتقاء شغلی می باشند.
این دوره آموزشی برای آموزش مجزای هر ماژول در حدود 40 ساعت زمانبندی شده است.
به منظور شرکت در دوره های آموزشی SAP ERP بتا سیستم لطفا از طریق فرم زیر ثبت نام خود را انجام دهید.
فهرست