logo beta system

چشم اندازی که شرکت بتا سیستم بر پایه آن اهداف و برنامه های خویش را تدوین می کند، کسب بالاترین رتبه در پاسخگوئی به نیازهای نرم افزاری بازار در حوزه نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی (SAP ERP) برای تسهیل در روند کاری مورد نیاز کسب و کارهای کوچک و متوسط می باشد.

در پی آن رسیدن به بالاترین سطح رضایتمندی مشتریان با رویکرد سفارش سازی محصول، پشتیبانی پیوسته و آموزش مؤثر پایه اصلی اهداف شرکت می باشد.

پیاده سازی، استقرار و توسعه نرم افزار SAP Business One با محوریت نیاز بازار و همگام با آن استقرار سامانه خدمات پشتیبانی پیوسته و کاربردی همراه با سفارشی سازی نرم افزار بر اساس نیاز خاص مشتریان و ارائه آموزش های فنی در سطح بالا، حرکت هوشمندانه ای است که شرکت بتا سیستم در این مسیر با بهره مندی از امکانات فراوان نرم افزار  مدیریت برنامه ریزی منابع سازمانی SAP به آن دست یافته و در خلال اجرای پروژه های متنوع نرم افزاری و کسب تجارب ارزشمند بالغ گردیده و به تکامل رسیده است.

 ایجاد سطحی نوین از رضایتمندی مشتریانی که از این سیستم در انجام پروژه های نرم افزاری خود بهره مند شده اند گسترش بازار محصولات و خدمات را برای بتا سیستم توجیه پذیر نموده که بر همین اساس تاسیس شعباتی در چشم انداز 5 سال آینده شرکت، حداقل در 10 شهر بزرگ ایران در نظر گرفته شده است که در نهایت رسیدن به این گستردگی به یکی از اهداف مهم شرکت تبدیل شده است.

ارائه راهکارهای کاربردی مدیریت منابع سازمانی در خصوص حل مشکلات و رفع نیازهای حوزه های گوناگون کسب و کار از کوچک تا بسیار بزرگ هدف دیگری است که بتا سیستم با اجرای آن درصدد است تا در 5 سال آینده 20 درصد از سهم بازار ERP در ایران را  به خود اختصاص بدهد.

پژوهش و آموزش در حوزه نرم افزار های مدیریت منابع سازمانی SAP و ارائه نتایج آن و عملیاتی نمودن آن در تولید سیستم های متنوع و پیشرفته یکی از اهداف بنیادی بتا سیستم می باشد که از این رهگذر این شرکت سهم شایسته خویش را در گسترش و پیشرفت صنعت انفورماتیک کشور پرداخت می کند و با ایجاد آکادمی آموزش SAP ERP قدم بسیار بزرگی در گسترش و معرفی نرم افزارهایSAP در ایران برداشته و  نقش بسزایی در ساخت برند و کسب اعتبار در میان شرکت های فعال در حوزه ERP برای شرکت بتا سیستم ایفا می نماید.

آموزش به عنوان پایه ای ترین گام توسعه همیشه مورد توجه ویژه بتا سیستم می باشد که در این راستا همواره بخشی از ظرفیتهای این شرکت در زمینه آموزش به کار گرفته می شود.

کمک به سازمان ها برای تسهیل در پیاده سازی كارهای بزرگ از طريق فناوري های نوین و عرضه محصولات و خدماتي كه فرايندها و نتايج كسب و كار مشتريان ما را، با ایجاد مزیت رقابتی و خلق ارزش پایدار بهبود بخشد، تنها با کار شبانه روزی تعداد زیادی از متخصصان این حوزه ممکن می باشد که در همین راستا بتا سیستم در چشم اند از 5 ساله آینده شرکت در صدد توسعه و افزایش تعداد نیروهای انسانی تا 200 نفر می باشد.

 اهداف:
* تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در حوزه نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی و خلق یک نام تجاری مطرح در کشور
* ایجاد بستری یکپارچه برای مشتریان تا به کمک نرم افزارهای SAP به سرعت و با ساده ترین روش، به مدیریت کسب و کار خود بپردازند
* ارائه راهکار های مدیریتی بر پایه نرم افزارهای SAP درحوزه های گوناگون کسب و کار
* اجرای پروژه های خاص مدیریت منابع سازمانی در سطح ملی و فرا ملی
* پیاده سازی، استقرار، توسعه، آموزش و پشتیبانی از نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی SAP
ماموریت:
* ارائه راهکارهای کاربردی با کارایی بالا و استفاده آسان برای حوزه های کاری مختلف
* آموزش، انتقال دانش و تجربه به سایر علاقه مندان و مجموعه های فعال در حوزه ERP
* ارتقای سطح دانش و فرهنگ سازمان ها از طریق ارائه محصولات با کیفیت و کاربردی
* بالا بردن سطح فرهنگ بکارگیری نرم افزارهای مدیریت منابع سازمانی در جامعه
فهرست