logo beta system

همکاری SAP و مایکروسافت در راستای تسهیل «تحول دیجیتال» در شرکت ها

مایکروسافت و SAP با هدف آسان سازی اجرای تحول دیجیتال (Digital Transformation) در سازمان ها، با یکدیگر همکاری می‌کنند.

بر این اساس، این شرکت ها می‌توانند راه حل های ابری یکدیگر را در محصولات و سرویس های خود به طور متقابل به کار گیرند.

به گزارش وب سایت SAP؛ در این همکاری ویژه، امکان اجرای SAP HANA Enterprise Cloud شرکت SAP در آژور مایکروسافت فراهم می‌شود و به این ترتیب مشتریان می‌توانند SAP S/4HANA را در یک سیستم رایانش ابری ایمن و مدیریت شده اجرا کنند.

بر اساس این گزارش، از دیگر مزایای اجرای SAP S/4HANA در آژور این است که مایکروسافت می‌تواند به پردازش مالی داخلی خود بپردازد و SAP نیز قادر است سامانه های کلیدی بیزینس داخلی خود را به آژور منتقل کند.

بر اثر این همکاری های گسترده دو جانبه، شرکت ها می‌توانند بسیاری از اپلیکیشن های SAP خود را در بستر رایانش ابری اجرا کنند.

ساتیا نادلا مدیر عامل مایکروسافت، به ورود فناوری به تمام کسب‌ و کارها و صنایع اشاره کرد و گفت سازمان ها به دنبال پلتفرم های مناسب و شرکای قابل اعتمادی در راستای سرعت بخشیدن به تحول دیجیتال خود هستند.

بیل مک درموت (Bill McDermott) مدیر عامل SAP نیز در سخنانی با اشاره به برخی قابلیت های استفاده از قابلیت های نوین اجرای SAP S/4HANA در محیط Microsoft Azure، گفت کسب‌ و کارهای مهم جهانی به مایکروسافت و SAP اعتماد دارند و ما با همکاری یکدیگر به شرکت ها کمک می کنیم که در مسیر ارتقای سطح مشتری مداری خود به موفقیت های بیش تری برسند.

بر اساس این گزارش، امروزه شرکت های تجاری به طور فزاینده ای در حال انتقال سیستم های حیاتی تجاری (business-critical) خود بر بستر رایانش ابری هستند تا از مزایای تحول دیجیتال برخوردار شوند.

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

لوگو بتا سیستم

ساختار SAP

لوگو بتا سیستم

ماژول های SAP Business One

دوره شناخت SAP ERP

لوگو بتا سیستم

مزایای SAP Business One

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست