logo beta system

SAP یک شرکت خدمات رایانش ابری را با پرداخت ۲.۴ میلیارد دلار خرید

شرکت SAP در یکی از بزرگترین خریدهای خود، یک شرکت فعال در حوزه خدمات ابری به نام CallidusCloud را با پرداخت ۲.۴ میلیارد دلار خرید.

به گزارش وب‌سایت Leaders League، شرکت SAP، سی و شش دلار برای هر سهم این شرکت می‌پردازد و به همین دلیل، ارزش این معامله حدود ۲.۴ میلیارد دلار برآورد شده است.

این شرکت CallidusCloud راهکارهای جامعی در خصوص SPM یا مدیریت کارآیی فروش، و نیز سیستم نرم افزاری تسهیل فرایند قیمت گذاری محصولات یا CPQ ارائه می کند ولی عمده شهرتش در ارائه سرویس ها و نرم‌افزارهای ابری است.

شرکت SAP با انجام این خرید قصد دارد آزادی عمل بیشتری در برابر رقبای خود از جمله Salesforce و اوراکل به دست آورد. انتظار می رود این معامله در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۸ با تایید سهامداران CallidusCloud و نهادهای نظارتی نهایی شود.

گفتنی است این تنها خرید کلان SAP در چند سال اخیر نبوده است. این شرکت در سال ۲۰۱۱ با پرداخت ۳.۴ میلیارد دلار، کمپانی SuccessFactors را که در زمینه فناوری های پردازش ابری و نرم افزارهای مدیریت سرمایه های انسانی پیشرو است، خریداری کرد.

از دیگر خریدهای SAP می‌توان به شرکت Ariba به ارزش (۴.۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۲) و Concur Technologies به ارزش (۷.۴ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۴) اشاره کرد.

folder_openاخبار
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

لوگو بتا سیستم

تاریخچه SAP

همکاری SAP و مایکروسافت در راستای تسهیل «تحول دیجیتال» در شرکت ها

لوگو بتا سیستم

مزایای SAP Business One

رونمایی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت SAP بر بستر فضای ابری

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست