logo beta system

رسول رجب دوست

رسول رجب دوست

در مهر 1348 در شهر لاهیجان متولد شد. وی در سال 1378 در مقطع کارشناسی، در رشته حسابداری از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز فارغ التحصیل شد و با استفاده از تجارب مدیرانی حرفه‌ای و توانمند در رشد و توانایی خود کوشید.
او از سال 1369 فعالیت حرفه‌ای خود را در حوزه‌های بازرگانی و برنامه‌نویسی شروع کرده و با تغییر جهت در فعالیت حرفه‌ای در حوزه حسابداری در شرکت صنایع لاستیکی سهند در بخش حسابداری صنعتی مشغول فعالیت گردید. وی در طول فعالیت حرفه‌ای خود از سال 1376 الی 1387 به عنوان مدیر حسابداری مالی و صنعتی در شرکت های مختلف تولیدی و خدماتی همچون فروسیلیس ایران، ماشین آلات نساجی غدیر، پارس همگام و گروه مپنا شرکت توربین سازی همکاری داشته است و موفق شد پروژه SAP ERP را برای اولین بار در ایران در شرکت توربین سازی مپنا با موفقیت به انجام رساند.
وی به عنوان یکی از مؤسسین شرکت سیستم های مدیریتی برنا، برای موفقیت و اعتلای شرکت تلاش و فداکاری های زیادی نموده است و با توجه به خلأ بزرگ سیستم‌های پیشرفته برنامه‌ریزی منابع سازمانی ERP در کشور و مشکلات بسیار سازمان ها در این راستا، از همان ابتدا با هدف یاری رساندن به شرکت های ایرانی پیش قدم شده و با عزمی راسخ در این عرصه گام برداشته است و به کمک همکاران متخصص خود کارنامه درخشانی را به جا گذاشته است. به همین دلیل امروز شرکت بتا سیستم به عنوان موفق ترین شرکت ارائه دهنده SAP ERP در ایران مطرح می‌باشد.
نظر و باور وی این است که موفقیت بتا سیستم جز در سایه گذشت و بردباری در مقابل مشکلات و رضایت کارمندان و مشتریان نخواهد بود. از این رو تمام تلاش خود را برای در اختیار قرار دادن دانش و تجربیات خود که کمتر کسی در حوزه SAP ERP داراست، به کار گرفته است تا بتواند بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.

نگاه مثبت، پشتکار، صداقت و خوش قلبی، باور داشتن به توان کار جمعی در همکاران بتا سیستم و برخوردار بودن از تجربه مفید از صفات بارز ایشان می‌باشد.
folder_openپرسنل
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

هادی پروان

هادی پروان

شایان جوانشیر

شایان جوانشیر

سید محمد باقر حسینی

سید محمد باقر حسینی

لوگو بتا سیستم

امیر حسین پور

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست