logo beta system

شایان جوانشیر

شایان جوانشیر

وی در سال 1391 در مقطع کارشناسی در رشته نرم افزار از دانشگاه ساوه فارغ التحصیل گردیده و با استفاده از تجارب اساتید و مدیران حرفه ای و توانمند در رشد و ارتقای فردی خود کوشیده است.

ایشان در طول فعالیت حرفه ای خود با کسب بیش از 7 سال تجربه گرانقیمت در بخش های مختلف نرم افزار مدیریت منابع سازمانیSAP  در شرکت های فعال در این زمینه به یکی از متخصصان توانمند در حوزه نرم افزارهای ERP تبدیل گردیده است.

همکاری متعهدانه ایشان با شرکت بتا سیستم افق های درخشانی را برای این شرکت ترسیم نموده است، تا بتا سیستم با بهره گیری از تخصص و توانمندی های ویژه ایشان در مسیر رشد روز افزون و دستیابی به بهره وری بالا قرار گیرد.

از این رو ایشان تمام تلاش خود را برای در اختیار قرار دادن دانش و تجربیات خود در حوزه SAP ERP به کار گرفته است تا شرکت بتا سیستم بهترین و بالاترین سطح خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار داده و با کمترین چالش و مشکل اقدام به پیاده سازی و توسعه نرم افزار SAP ERP در شرکت های ایرانی نماید و در عین حال مشتریان این مجموعه نیز با خیالی آسوده از امکانات و مزایای کامل نرم افزار مدیریت منابع سازمانی SAP بهره مند گردند.

روحیه کار تیمی بالا، توانمندی و فن بیان قدرتمند در کنار برخورداری از تجارب مفید، از صفات بارز ایشان به شمار می آید.
folder_openپرسنل
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

فرشته علایی

فرشته علایی

رسول رجب دوست

رسول رجب دوست

سید محمد باقر حسینی

سید محمد باقر حسینی

لوگو بتا سیستم

امیر حسین پور

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست