logo beta system

مزایای استفاده از نرم افزارهای SAP

برنامه ریزی منابع سازمانی یا به عبارتی SAP ERP نرم افزاری است که داده ها را از چندین بخش در یک پلت فرم متمرکز می کند، بنابراین کل منابع سازمان یکپارچه سازی می شود.

مزایای اساسی استفاده از نرم افزار برنامه ریزی منابع سازمانی SAP ERP :

  • کاهش هزینه ها

با به کار گیری نرم افزار SAP ERP دیگر نیازی به استفاده از چندین برنامه ی مختلف که هر کدام هزینه جداگانه ای دارند، وجود نخواهد داشت.

  • ساده سازی فرآیند کسب و کار

یکی از اثرات مهم متمرکز کردن اطلاعات کسب و کار در یک سیستم، اتصال بخش های مختلف سازمان به یکدیگر می باشد که در نتیجه ارتباط بین بخش های مختلف کارآمدتر خواهد شد و فرآیند فروش نیز روند منظم تری خواهد داشت.

  • ایجاد نمای کلی از کسب و کار

SAP ERP برای تصمیم گیرندگان سازمان یک دید کلی مهیا می کند که این موضوع یکی از مهمترین وظایف نرم افزار مدیریت منابع سازمانی می باشد.

  • درک قوی از کسب و کار

با استفاده از SAP ERP و با وجود ابزار های تجزیه و تحلیل داده ها، مدیران سازمان درک بیشتری از فرآیند های سازمانی و منابع موجود در اختیار خواهند داشت.

  • کاهش خطاها

نرم افزار SAP ERP در کاهش خطاهای انسانی بسیار کمک کننده خواهد بود و در واقع تضادهای اطلاعاتی را در بین داده های بخش های مختلف، حذف می نماید.

  • افزایش بهره وری کار

زمانی که در سازمان از یک پلت فرم واحد استفاده می شود، کارمندان مجبور نیستند که برای انجام کارهای معمول خود بین نرم افزارهای مختلف سوئیچ کنند. در این حالت هم در زمان صرفه جویی شده و هم بهره وری افراد به طور قطع بالا خواهد رفت.

  • تطابق قوانین و مقرارات

سیستم SAP ERP قابل ردیابی است و می توان فهمید که چه زمانی، کجا و چرا داده ها دستکاری شده اند. به همین خاطر رعایت قوانین آسان خواهد شد.

folder_openSAP
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

لوگو بتا سیستم

مراحل پیاده سازی SAP ERP

SAP یک شرکت خدمات رایانش ابری را با پرداخت ۲.۴ میلیارد دلار خرید

همکاری SAP و مایکروسافت در راستای تسهیل «تحول دیجیتال» در شرکت ها

رونمایی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت SAP بر بستر فضای ابری

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست