logo beta system

چرا SAP ?

در این دوره که موج استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپا باعث بوجود آمدن بازاری رقابتی شده است، کسب و کارهای مختلف با سرعت بیشتری رشد می کنند که با چنین نرخ رشدی، مدیریت یکپارچه منابع سازمانی بسیار دشوار است. در این میان لزوم پیاده سازی یک سیستم ERP به امری حیاتی بمنظور توسعه و رسیدن به بهره وری بیشتر مجموعه ها تبدیل می گردد.

حال سوال اینجاست که آیا کسب و کار شما نیاز به یک سیستم SAP ERP دارد؟

زمانی که کسب و کارها با رشد زیادی مواجه می شوند نیاز به یک مغز مجازی برای مدیریت صحیح منابع بشدت احساس می شود، مغزی که تمام توابعِ بدنه ی سازمان را کنترل و مدیریت نماید. این مغز مجازی چیزی جز نرم افزار SAP ERP نیست که در کسب و کارهای بزرگ و کوچک، برای مدیریت و ادغام فرآیندهای تشکیل مدل کسب و کار، استفاده می شود.

فرآیند های تشکیل مدل کسب و کار ممکن است شامل مواردی مانند برنامه ریزی، تهیه، تولید، بسته بندی و تدارکات، حسابداری، امور مالی، فروش یا مدیریت باشد. SAP ERP می تواند در مدیریت بدون خطا و سهولت در طراحی فرآیند های تشکیل مدل کسب و کار موثر باشد.

چک لیستی که به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که روی SAP ERP سرمایه گذاری کنید یا خیر:

  • نیاز به ایجاد کنترل بر نرم افزار و یا مکانیزم

اگر احساس کردید که برای ایجاد مدیریت منظم بین فرآیندهای مختلف کسب و کار خود متحمل زحمت زیادی هستید، SAP ERP روش مناسبی برای شما خواهد بود. 

  • نیاز به سیستم مدیریت داده برای رسیدگی به اطلاعات

اگر ذخیره، پردازش، مدیریت و توزیع مقدار زیادی داده به صورت بلادرنگ، به مشکلی جدی برای سازمان شما تبدیل شده است SAP ERP یک راه حل مناسب برای شما می باشد.

  • کنترل دشوار بخش حسابداری

اگر صاحب یک کسب و کار رو به رشد هستید و بخش حسابداری با دشوار شدن عملیات مواجه شده است، نیاز به یک سیستم SAP ERP دارید.

  • بهره وری پایین به دلیل مدیریت ضعیف

داده های زیاد، نرم افزارهای متفاوت و چندگانه، برنامه های ناهمگون و روش های تکراری، منجر به کاهش بهره وری افراد و همچنین سیستم می شود و نیاز سازمان را به پیاده سازی SAP ERP توجیح می نماید. 

  • عملیات IT پیچیده و وقت گیر

زمانیکه تعداد برگه های داده، نرم افزار، سیستم های عملیاتی و برنامه های کاربردی زیاد شود و علاوه بر آن روند اجرای فرآیند ها نیز پیچیده و زمان گیر شوند، راه حل سریع و آسان استفاده از راهکارهای SAP ERP می باشد.

  • اهمیت امنیت اطلاعات

برنامه های مدیریت دستی و برنامه های غیر مرتبط باعث ایجاد نقاط ضعف زیادی می شود که به نقض سیستم منجر خواهد شد. کسب و کار شما باید از داده های فاسد و منابع ناامن، محفوظ باشد. نرم افزار SAP ERP یک پلت فرم انعطاف پذیر ایجاد می کند. که ضمن تسریع امور، تمام فرآیندهای بخش های مختلف سازمان را یکپارچه می کند.

folder_openSAP
commentبدون دیدگاه
Tags:

پست های مرتبط

لوگو بتا سیستم

ماژول های SAP Business One

SAP چگونه به کمک محققان رفتارشناسی نرم‌افزارهای خود را تولید می‌کند؟

رونمایی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شرکت SAP بر بستر فضای ابری

لوگو بتا سیستم

مزایای SAP Business One

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست